Transferoverzicht

Op deze pagina worden de transfers van spelers, speelsters en coaches in aanloop naar het seizoen 2017-2018 bijgehouden. Mis je een transfer of weet jij meer dan de redactie? Laat het ons weten en mail je tips naar redactie@hoofdklassehockey.nl.

Club Klasse Vertrekkende coach Nieuwe coach Vertrekkende speler Nieuwe speler
Almere Hoofdklasse (h) Alex Verga Pasha Gademan Pasha Gademan (stopt) Andrin Rickli (RC Bruxelles, Bel)
Huub de With Stijn Jolie (Hurley)
Joris Stigters Ryan Crowe (Zuid-Afrika)
Justo Engelander
Stijn Veldhuizen
Amsterdam Hoofdklasse (d) Ellen Hoog (stopt) Marijn Veen (Kampong)
Judith Zeevenhooven (stopt) Eva de Goede (Zuid-Afrika)
Laura van Heugten (Hurley)
Sterre Deetman (Pinoké)
Amsterdam Hoofdklasse (h) Dirk Loots Graham Reid Laurens Goedegebuure (Klein Zwitserland) Casper Horn (Schaerweijde)
Sander ‘t Hart (Bloemendaal) Philip van Leeuwen (Cartouche)
Robert Tigges (stopt) Caspar van Dijk (Oranje Rood)
Bloemendaal Hoofdklasse (d) Joëlle Ketting (Laren) Anna O’Flanagan
Josien Galama (Laren) Chloe Watkins
Kate Richardson-Walsh (stopt) Merel Aarts (hdm)
Helen Richardson-Walsh (Engeland) Fee Schreuder (Push)
Kristina Vukovich Sanne Caarls (Rood-Wit)
Pien Holleman (Push) Sophie Schlatmann (Laren)
Pili Romang (MOP)
Bloemendaal Hoofdklasse (h) Daniel Beale (Australië) Xavi Lleonart Blanco (RC de Polo)
Blake Govers (Australië) Tim Swaen (Tilburg)
Wouter Jolie (stopt) Floris Wortelboer (Den Bosch)
Rogier Hofman (stopt) Sander ‘t Hart (Amsterdam)
Daniel Aarts (Den Bosch) Jamie Dwyer  (Australië)
Den Bosch Hoofdklasse (d) Maartje Paumen (Royal Antwerp)
Den Bosch Hoofdklasse (h) Sebastien Dockier (Beerschot THC) Mathew Cobbaert (Club de Campo)
Jimmy Doomernik (stopt) Nicolas Della Torre (Argentinië)
Kieran Govers (Australië) Joaquin Menini (HGC)
Floris Wortelboer (Den Bosch) Jasper Tukkers (Push)
Nick Budgeon (HGC) Imre Vos (Nijmegen)
Michael Minar Daniel Aarts (Bloemendaal)
Groningen Hoofdklasse (d) Pam van Asperen (Laren) Amelia Katerla (Union)
Annemiek Rijling-Brand (stopt)
Anouk Delissen (stopt)
hdm Hoofdklasse (d) Erik van Driel Sonja Thomann Manouk Vernij (stopt) Renée van den Brand (Hurley)
Leonoor Schiphorst (stopt) Grace Huberts (Huizen)
Merel Aarts (Bloemendaal)
HGC Hoofdklasse (h) Joaquín Menini (Den Bosch) Nick Budgeon (Den Bosch)
Kenny Bain Siem Schoenaker (Laren)
Vicenç Ruiz
Tim Hage
Hurley Hoofdklasse (d) Denise Admiraal (stopt) Carmel Bosch (Kampong)
Sabine van Silfhout (Klein Zwitserland) Elke Boers (MOP)
Hannah Lemmens (stopt) Laura van Heugten (Amsterdam)
Karlijn Adank (Laren) Maartje Cox
Marili Visch (stopt) Marente Barentsen (Victoria)
Renée van den Brand (hdm) Renske Siersema
Pien Molenaar (HIC)
Hurley Hoofdklasse (h) Simon Organ Reinoud Wolff Stijn Jolie (Almere)
Andy McConnell (stopt)
Luuk van Duren (SCHC)
Kampong Hoofdklasse (d) Fleur de Waard Pam Imhof (Pinoké)
Claudia Veenendaal Maria Lopez Garcia (Club de Campo, Spa)
Marijn Veen (Amsterdam)
Carmel Bosch (Hurley)
Kampong Hoofdklasse (h) Rutger Marres (Pinoké) Ties Ceulemans (Schaerweijde)
Erik Bouwens (stopt)
Salvador Piera Bresca (Spanje)
Laren Hoofdklasse (d) Donald Drost Robert-Jan Cox Naomi van As (stopt) Pam van Asperen (Groningen)
Stephanie de Groof (KHC Dragons) Karlijn Adank (Hurley)
Anouk Stam (Pinoké) Laura Marrell (Pinoké)
Sierou Frankema Joëlle Ketting (Bloemendaal)
Juliette Hentenaar Josien Galama (Bloemendaal)
Malou Mol Lisa Gerritsen (Voordaan)
Dirkje Reuver
Manouk Visscher
MOP Hoofdklasse (d) Elke Boers (Hurley) Pein Driessen (MEP)
Jolijn Donkers (stopt)
Valérie Steppe (stopt)
Pili Romang (Bloemendaal)
Feline van Kampen
Puk Holleman (Push)
Emma Puvrez (België)
Mathilde Hotting (Were Di)
Rosalie de Beer
Niki Bosman
Oranje Rood Hoofdklasse (d) Jill Boon (Royal Wellington THC) Hazuki Nagai
Kyra Fortuin (SCHC) Thisja van der Kruijs (Wageningen)
Sophie van Nieuwamerongen (Push)
Oranje Rood Hoofdklasse (h) Milan van Baal (Rotterdam) Thomas Briels (KHC Dragons, Bel)
Caspar van Dijk (Amsterdam)
Pinoké Hoofdklasse (d) Robert Justus Hans Oostindie Pam Imhof (Kampong) Sterre Deetman (Amsterdam)
Bo Peijs (Royal Victory, Bel) Anouk Stam (Laren)
Laura Marrell (Laren)
Pinoké Hoofdklasse (h) Aran Zalewski (Australië) Rutger Marres (Kampong)
Matt Gohdes (Australië) Diego Arana (TS Tenis, Spa)
Hidde Phijffer (Schaerweijde)
Bart Kronenberg
Qui Vive Hoofdklasse (h) Erik Otto (stopt)
Peter van Ooik (stopt)
Mark Otto (stopt)
Niels van Straaten (hdm)
Rotterdam Hoofdklasse (h) Adam Dixon (Beeston, Eng) Albert Beltran (Atletic Terrassa, Spa)
Harry Martin (Hampstead and Westminster, Eng) Nick Catlin (East Grinstead, Eng)
Lukas Siebinga (stopt) Rolf Steenmetser (Beeston, Eng)
Alistair Brogdon Milan van Baal (Oranje-Rood)
Coen Verdoorn (Victoria)
SCHC Hoofdklasse (d) Marise Jongepier (stopt) Kyra Fortuin (Oranje-Rood)
Michelle van der Pols (stopt) Miloe Jaeger  (Rotterdam)
Delfina Merino Natalie Sourisseau (Canada)
Charlotte Stapenhorst (Duitsland)
Tilburg Hoofdklasse (h) Tim Swaen (Bloemendaal) Tom Beddows (Breda)
Vincent Langenhuijsen (Breda)
Adam Le Page (Union)