HK Zaal: Programma nacompetitie

Op zondag 4 februari vinden de play-offs/play-outs van de Hoofdklasse dames en heren plaats op twee locaties: Topsportcentrum Rotterdam en Sporthal Valkenhuizen in Arnhem.

Poule-indeling

poule D NC1 poule D NC2 poule H NC1 poule H NC2
HGC Groningen De Reigers Union
QZ (1) Huizen (2) Laren (1) Oranje-Rood (2)
Push (4) Rotterdam (3) Victoria (4) Hattem (3)
Wageningen (6) Pinoké (5) Voordaan (6) Pinoké (5)

Programma Topsportcentrum Rotterdam

Datum Tijd Veld Poule Club Club
4 februari 10.00 uur TSH1 D NC2-r1-1 Groningen Rotterdam
4 februari 10.00 uur TSH2 D NC2-r1-2 Huizen Pinoké
4 februari 10.50 uur TSH1 H NC1-r1-1 De Reigers Victoria
4 februari 10.50 uur TSH2 H NC1-r1-2 Laren Voordaan

Bij gelijkspel is eerstgenoemde team als winnaar naar ronde 2

Datum Tijd Veld Poule Club Club
4 februari 11.55 uur TSH1 D NC2-r2-1 Dames ZH (3)-Dames NH (5) Dames ZH (3)-Dames MN (2)
4 februari 11.55 uur TSH2 D NC2-r2-2 Dames Eerste nr 5 DA/DB-Dames MN (2) of
Dames NH (5)
Dames NH (5)-Dames Eerste nr 5 DA/DB
4 februari 12.45 uur TSH1 H NC1-r2-1 Heren ZH (4)-Heren MN2 (6) Heren ZH (4)-Heren MN (1)
4 februari 12.45 uur TSH2 H NC1-r2-2 Heren Tweede nr5 HA/HB-Heren MN (1) Heren MN2 (6)-Heren Tweede nr5 HA/HB

In ronde 2 spelen de verliezers uit ronde 1 tegen elkaar, winnaars idem

Datum Tijd Veld Poule Club Club
4 februari 13.35 uur TSH1 D NC2-r3-1 Dames ZH (3)-Dames MN (2) Dames ZH (3)-Dames NH (5)
4 februari 13.35 uur TSH2 D NC2-r3-2 Dames NH (5)-Dames Eerste nr 5 DA/DB Dames Eerste nr 5 DA/DB-Dames MN (2)
4 februari 14.25 uur TSH1 H NC1-r3-1 Heren ZH (4)-Heren MN (1) Heren ZH (4)-Heren MN2 (6)
4 februari 14.25 uur TSH2 H NC1-r3-2 Heren MN2 (6)-Heren Tweede nr5 HA/HB Heren Tweede nr5 HA/HB-Heren MN (1)

In ronde 3 de nog overblijvende wedstrijden

Programma Sporthal Valkenhuizen in Arnhem

Datum Tijd Veld Poule Club Club
4 februari 10.30 uur Hal 1 D NC1-r1-1 HGC Push
4 februari 10.30 uur Hal 4 D NC1-r1-2 QZ Wageningen
4 februari 11.20 uur Hal 1 H NC2-r1-1 Union Hattem
4 februari 11.20 uur Hal 4 H NC2-r1-2 Oranje-Rood Pinoké

Bij gelijkspel is eerstgenoemde team als winnaar naar ronde 2

Datum Tijd Veld Poule Club Club
4 februari 12.25 uur Hal 1 D NC1-r2-1 Dames ZN (4)-Dames NO2 (6) Dames ZN (4)-Dames NO (1)
4 februari 12.25 uur Hal 4 D NC1-r2-2 Dames Tweede nr5 DA/DB-Dames NO (1) Dames NO2 (6)-Dames Tweede nr5 DA/DB
4 februari 13.15 uur Hal 1 H NC2-r2-1 Heren NO (3)-Heren NH (5) Heren NO (3)-Heren ZN (2)
4 februari 13.15 uur Hal 4 H NC2-r2-2 Heren Eerste nr 5 HA/HB-Heren ZN (2) Heren NH (5)-Heren Eerste nr 5 HA/HB

In ronde 2 spelen de verliezers uit ronde 1 tegen elkaar, winnaars idem

Datum Tijd Veld Poule Club Club
4 februari 14.05 uur Hal 1 D NC1-r3-1 Dames ZN (4)-Dames NO (1) Dames ZN (4)-Dames NO2 (6)
4 februari 14.05 uur Hal 4 D NC1-r3-2 Dames NO2 (6)-Dames Tweede nr5 DA/DB Dames Tweede nr5 DA/DB-Dames NO (1)
4 februari 14.55 uur Hal 1 H NC2-r3-1 Heren NO (3)-Heren ZN (2) Heren NO (3)-Heren NH (5)
4 februari 14.55 uur Hal 4 H NC2-r3-2 Heren NH (5)-Heren Eerste nr 5 HA/HB Heren Eerste nr 5 HA/HB-Heren ZN (2)

In ronde 3 de nog overblijvende wedstrijden

Alle wedstrijden 2 x 15 minuten met maximaal 2 minuten rust. De volgorde van de wedstrijdronde 2 en 3 per poule wordt bepaald aan de hand van de uitslagen van wedstrijd 1. Numm

Reacties

Je eigen afbeelding bij je commentaar? Ga naar: nl.gravatar.com

Knot

Hoe is de pouleindeling tot stand gekomen? Bij zowel de mannen als vrouwen 1 hele zwakke poule en 1 veel sterkere poule.

Hansie

@Knot

Welke poule is in jou ogen sterk/zwak dan?

@knot

Beetje bevooroordeeld.
Ik weet niet welke poules je sterk cq zwak beoordeelt, maar ik vermoed dat de sterke poule de poule van je favoriet is?
Iets met gras en overkant?
In de zaal is alles anders.

John

@knot
Eerst zien dan geloven welke poule sterk en welke zwak is.
Namen zeggen weinig in de zaal.
Verheug me op een mooie dag zaalhockey.

Je kunt niet meer reageren op dit bericht.